Dünkü Maç Sonuçları

Tarih
Ev Sahibi
-
Deplasman
İ.Y.
30.05 16:30
Hertha
2-0
1-0
Augsburg
1-0
30.05 16:30
Mainz
0-1
0-1
Hoffenheim
0-1
30.05 16:30
Schalke
0-1
0-1
Bremen
0-1
30.05 16:30
Wolfsburg
1-2
0-1
Frankfurt
0-1
30.05 19:30
Bayern
5-0
3-0
Dusseldorf
3-0
30.05 14:00
Karlsruher
1-1
0-0
St. Pauli
0-0
30.05 14:00
Kiel
1-2
0-1
Bielefeld
0-1
30.05 14:00
Nurnberg
0-0
0-0
Bochum
0-0
30.05 14:00
Sandhausen
3-1
0-0
Hannover
0-0
30.05 15:00
Braunschweig
4-2
2-1
Viktoria Koln
2-1
30.05 15:00
Grossaspach
0-2
0-1
Unterhaching
0-1
30.05 15:00
Ingolstadt
1-2
1-1
Bayern II
1-1
30.05 15:00
Magdeburg
0-1
0-1
Kaiserslautern
0-1
30.05 15:00
Mannheim
1-2
0-1
Uerdingen
0-1
30.05 15:00
Meppen
1-3
0-0
Wurzburger Kickers
0-0
30.05 15:00
Zwickau
2-2
0-2
Rostock
0-2
30.05 14:00
Bayern K
3-0
0-0
Hoffenheim K
0-0
30.05 14:00
Freiburg K
3-2
0-2
Potsdam K
0-2
30.05 15:00
Leverkusen K
0-2
0-2
Duisburg K
0-2
30.05 17:00
Belshina
2-3
2-1
Slavia Mozyr
2-1
30.05 19:00
Din. Minsk
0-1
0-0
Soligorsk
0-0
30.05 14:00
Sputnik
2-1
0-0
Krumkachy
0-0
30.05 15:00
Volna Pinsk
2-3
0-0
Lokomotiv Gomel
0-0
30.05 16:00
Lida
0-0
0-0
Chimik Svetlogorsk
0-0
30.05 18:00
FC Slonim
1-1
0-1
Mikashevichi
0-1
30.05 14:00
Brest Malorita
3-0
1-0
BGU Minsk
1-0
30.05 14:00
Ivatsevichi
1-1
1-0
Kronon Stolbtsy
1-0
30.05 14:00
Ostrovets
1-1
0-0
Stanles Pinsk
0-0
30.05 16:00
Baranovici
13-0
6-0
Chayka Zelva
6-0
30.05 16:00
Meliorator Zhitkovichi
1-1
0-1
Molodechno
0-1
30.05 12:00
SMIavtotrans
1-1
1-1
Viktoria Mar. Gorka
1-1
30.05 13:00
Osipovichi
1-3
0-1
Gorki
0-1
30.05 14:00
Petrikov
12-0
5-0
Zhlobin
5-0
30.05 16:00
Energetik-BGATU
1-1
0-0
BumProm Gomel
0-0
30.05 17:00
Dnepr Mogilev
7-0
4-0
Polotsk
4-0
30.05 13:00
Rukh Brest 2
4-0
2-0
Brest 2
2-0
30.05 13:30
BATE 2
1-2
0-2
Isloch 2
0-2
30.05 14:00
Energetik-BGU 2
5-2
3-2
Vitebsk 2
3-2
30.05 15:00
Neman K
8-0
1-0
Botsor Brest K
1-0
30.05 17:00
Beyaz Rusya U19 K
0-1
0-0
Dnepr Mogilev K
0-0
30.05 16:00
Flambeau du Centre
0-0
0-0
Aigle Noir
0-0
30.05 16:30
Inter Star
2-1
2-0
Vital O
2-0
30.05 16:30
Ngozi City
1-4
-
Rukinzo
-
30.05 16:00
Buhumuza
0-1
0-0
Flambeau de l'Est
0-0
30.05 15:00
Sigma Olomouc
1-2
1-1
Pribram
1-1
30.05 17:00
Liberec
3-1
1-1
Slovacko
1-1
30.05 17:00
Zlin
1-1
0-1
Ostrava
0-1
30.05 19:00
Plzen
7-1
4-0
Mlada Boleslav
4-0
30.05 21:00
Slavia Prag
5-0
2-0
Jablonec
2-0
30.05 11:15
Zizkov
0-1
0-1
Chrudim
0-1
30.05 18:00
Hradec Kralove
2-2
1-2
Trinec
1-2
30.05 18:00
Prostejov
4-1
2-0
Vitkovice
2-0
30.05 18:00
Vysehrad
1-1
0-0
Lisen
0-0
30.05 15:00
Koge
1-1
1-1
Hvidovre
1-1
30.05 17:00
F. Amager
2-2
2-0
Kolding
2-0
30.05 10:30
Prerov (Cze)
3-2
2-0
HFK Olomouc (Cze)
2-0
30.05 11:00
Pisek (Cze)
2-1
2-0
Bohemians 1905 B (Cze)
2-0
30.05 11:00
Slavia Prag B (Cze)
1-2
1-1
Benesov (Cze)
1-1
30.05 11:15
Chlumec nad Cidlinou (Cze)
7-2
4-2
Trutnov (Cze)
4-2
30.05 12:00
Pohronie (Svk)
3-1
3-0
Ruzomberok (Svk)
3-0
30.05 12:00
Tabor Sezana (Slo)
1-5
1-2
Koper (Slo)
1-2
30.05 13:00
O. Ljubljana (Slo)
2-0
0-0
Gorica (Slo)
0-0
30.05 14:00
Bilje (Slo)
İPT.
-
Tabor Sezana (Slo)
-
30.05 14:00
Rosenborg (Nor)
1-0
1-0
Bodo/Glimt (Nor)
1-0
30.05 15:00
Celje (Slo)
2-1
2-1
Triglav (Slo)
2-1
30.05 15:00
Mjallby (Swe)
İPT.
-
Trelleborgs (Swe)
-
30.05 15:00
Norrkoping (Swe)
İPT.
-
Djurgarden (Swe)
-
30.05 15:00
Sirius (Swe)
İPT.
-
Örebro (Swe)
-
30.05 15:30
Vorwarts Steyr (Aut)
3-0
1-0
FC Juniors (Aut)
1-0
30.05 16:00
Haugesund (Nor)
3-0
2-0
Brann (Nor)
2-0
30.05 17:00
Brage (Swe)
İPT.
-
Hammarby (Swe)
-
30.05 17:00
CSKA Sofia (Bul)
2-0
0-0
Botev Vratsa (Bul)
0-0
30.05 18:00
Beroe (Bul)
1-0
1-0
Arda (Bul)
1-0
30.05 18:00
Cherno More (Bul)
2-0
1-0
Etar (Bul)
1-0
30.05 18:00
Gorica (Cro)
5-1
-
Varazdin (Cro)
-
30.05 19:00
Maribor (Slo)
6-1
1-1
Bravo (Slo)
1-1
30.05 14:45
Lori
2-2
1-1
Noah
1-1
30.05 18:15
Ararat-Armenia
1-1
1-1
Shirak
1-1
30.05 13:00
Flora
3-0
1-0
Tallinna Kalev
1-0
30.05 13:00
Kuressaare
3-2
1-2
Narva
1-2
30.05 19:00
Legion
0-1
0-1
Tammeka
0-1
30.05 16:00
Nomme Utd
0-0
0-0
Elva
0-0
30.05 16:00
Parnu JK Vaprus
4-1
1-1
Vandra Vaprus
1-1
30.05 10:30
Gangwon
1-0
1-0
Jeonbuk
1-0
30.05 13:00
Busan
0-0
0-0
Suwon
0-0
30.05 13:00
Gwangju
1-1
1-1
Ulsan Hyundai
1-1
30.05 10:00
Jeonnam
1-1
0-1
Anyang
0-1
30.05 12:30
Gyeongnam
2-2
0-0
Daejeon
0-0
30.05 08:00
Jeonju Citizen
1-3
0-1
Gangneung
0-1
30.05 09:00
Gyeongju Citizen
1-0
0-0
Chuncheon
0-0
30.05 09:00
Hwaseong
2-1
0-1
Daejeon Korail
0-1
30.05 09:00
Mokpo City
1-2
0-1
Gyeongju KHNP
0-1
30.05 11:00
Pyeongtaek Citizen
1-0
1-0
Changwon
1-0
30.05 13:00
Cheonan City
2-2
1-0
Gimpo C.
1-0
30.05 13:00
Cheongju Jikji
0-3
0-0
Busan Kyotong
0-0
30.05 13:00
Gimhae
3-0
2-0
Yangju Citizen
2-0
30.05 21:15
Slaven Belupo
1-3
1-0
Lok. Zagreb
1-0
30.05 20:00
M. Tel Aviv
2-0
1-0
H. Haifa
1-0
30.05 20:45
B. Jerusalem
1-1
0-0
H. Beer Sheva
0-0
30.05 21:00
M. Haifa
1-2
0-1
H. Tel Aviv
0-1
30.05 21:00
Buducnost
1-0
1-0
Grbalj
1-0
30.05 21:00
Kom Podgorica
3-3
2-1
Sutjeska
2-1
30.05 21:00
OFK Petrovac
1-1
0-0
Titograd
0-0
30.05 21:00
Zeta
2-0
0-0
Rudar
0-0
30.05 21:30
FK Podgorica
0-0
0-0
Iskra
0-0
30.05 18:30
Drezga
0-2
0-0
Bokelj
0-0
30.05 15:00
Zalgiris
0-1
0-1
Riteriai
0-1
30.05 17:00
Banga
2-0
2-0
FK Panevezys
2-0
30.05 17:55
Kisvarda
1-0
0-0
Ujpest
0-0
30.05 20:00
DVTK
1-0
0-0
Mezokovesd
0-0
30.05 22:05
Paks
0-0
0-0
MOL Fehervar
0-0
30.05 16:00
LKS Lodz
0-1
0-1
Gornik Z.
0-1
30.05 18:30
Piast
4-0
2-0
Wisla
2-0
30.05 21:00
Lech
0-1
0-1
Legia
0-1
30.05 16:00
Radnik
1-1
0-1
Proleter
0-1
30.05 18:30
Partizan
4-1
2-1
Mladost
2-1
30.05 20:30
Napredak
1-1
0-0
Radnicki Nis
0-0
30.05 18:30
Graficar Beograd
0-0
0-0
Backa
0-0
30.05 18:30
Novi Pazar
3-0
3-0
Din. Vranje
3-0
30.05 18:30
Zarkovo
0-3
0-1
Zlatibor Cajetina
0-1
30.05 05:00
New Taipei K
0-1
0-0
Taipei Bear K
0-0
30.05 09:00
Kaohsiung K
0-0
0-0
Hualien K
0-0
30.05 11:30
Taichung Blue K
3-1
2-1
Taoyuan K
2-1
30.05 17:00
Dnipro-1
3-1
1-0
Olimpik Donetsk
1-0
30.05 14:00
Kolos Kovalivka
0-2
0-0
Desna
0-0
30.05 17:00
Oleksandriya
1-0
0-0
Zorya
0-0
30.05 11:30
An Do-An Giang
0-2
0-0
The Cong
0-0
30.05 13:00
Song Lam Nghe An
1-1
1-1
Ba Ria Vung Tau
1-1
30.05 14:00
Than Quang Ninh
2-2
2-2
Nam Dinh
2-2
30.05 15:00
Ho Chi Minh
0-0
0-0
Da Nang
0-0
30.05 19:00
Bilje (Slo)
4-3
2-1
Slavonac Tenja (Cro)
2-1
30.05 11:00
Frydek-Mistek (Cze)
2-4
2-3
Havirov (Cze)
2-3
30.05 15:00
Dalvik/Reynir (Ice)
1-2
0-1
Grotta (Ice)
0-1
30.05 15:00
Leiknir (Ice)
4-0
2-0
IR Reykjavik (Ice)
2-0
30.05 15:00
Prestice (Cze)
3-1
1-0
Plzen U19 (Cze)
1-0
30.05 13:00
Strömsgodset (Nor)
2-1
-
Mjondalen (Nor)
-
30.05 15:00
Odd (Nor)
1-2
1-0
Sarpsborg 08 (Nor)
1-0
30.05 23:00
Consultants Moravia
1-1
0-1
Escazucena
0-1
30.05 18:00
Augnablik (Ice)
2-0
0-0
Fjallabyggd (Ice)
0-0
30.05 15:00
Hafnarfjordur (Ice)
2-0
1-0
Fram (Ice)
1-0
30.05 19:00
IBU (Ice)
1-2
1-1
KM Reykjavik (Ice)
1-1
Oranı Düşen Maçlar
Polonya - Ekstraklasa
Pzr, 16:30
Wisla Plock
2.13
2.27
3.15
3.05
3.45
3.25
Korona Kiel
Almanya - Bundesliga 3
Pzr, 17:00
TSV 1860 Mu
2.29
2.24
3.10
3.20
2.90
2.90
FSV Duisbur
Almanya - Bundesliga 2
Pzr, 17:30
Hamburg
1.45
1.36
4.55
4.75
5.75
7.15
Wehen
Almanya - Bundesliga 3
Pzr, 18:00
Preussen Mu
3.00
2.90
3.10
3.30
2.24
2.19
Hallescher
Paderborn - Dortmund
2
Mgladbach - Union Berlin
1
Mgladbach - Union Berlin
X
Paderborn - Dortmund
X
FC Koln - RB Leipzig
2
Paderborn - Dortmund
1
FC Heidenheim - Erzgebirge
1
Mgladbach - Union Berlin
2
Shakhtar - Dynamo Kiev
1
Dynamo Dresden - Stuttgart
2
M'gladbach - Union Berlin
1
Hamburg - W. Wiesbaden
1
Paderborn - B. Dortmund
2
Dinamo Dresden - Stuttgart
2,5 Üst
Bate Borisov - Isloch
1
Shakhtar Donetsk - Dinamo Kiev
1
Vejle - Naestved
1
FC Seoul - Seongnam FC
1
Heidenheim - Erzgebirge Aue
1
Nykoebing - Roskilde
2,5 Üst